Langer zelfstandig thuiswonen

Meer informatie of aanvraag huisbezoek

U kunt in de Huizen van de Buurt terecht met vragen als:
– Hoe kan ik zo lang mogelijk zelfstandig én vooral ook prettig en veilig blijven wonen?
– Waar kan ik terecht met individuele vragen? Waar kan ik terecht met vragen en ondersteuning over de openbare ruimte of aanpassingen in mijn woning?
– Hoe ga ik naar het ziekenhuis of bijvoorbeeld een specialist als dat nodig is?
Regelmatig worden er themamiddagen georganiseerd over wonen en mobiliteit. Kijkt u hiervoor op onze facebookpagina’s van onze Huizen van de Buurt: De Witte Boei, Claverhuis, De Boomsspijker en het activiteitencentrum Reel.

Wilt u een huisbezoek zodat we aandacht kunnen geven aan uw individuele vraag?

Voor de omgeving rondom de Witte Boei neemt u contact op met:
Klary Welbedacht
klary.welbedacht@centram.nl
of
Irene Castelijn
irene.castelijn@centram.nl

Voor de omgeving rondom de Boomsspijker neemt u contact op met:
José Kersten
jose.kersten@centram.nl
of
Dian Mekkes
dian.mekkes@centram.nl

Voor de omgeving rondom het Claverhuis en Reel neemt u contact op met:
Noor Conijn
noor.konijn@centram.nl
of
Jan Hendriks
jan.hendriks@centram.nl

 

Heeft u zelf goede ideeën om het met elkaar veiliger en prettiger te maken voor ouderen in de buurt? Wat kunnen wij voor u betekenen bij het ondersteunen van activiteiten om langer zelfstandig thuis te kunnen wonen? Of wilt u graag meedenken over hoe bijvoorbeeld het buurtvervoer te regelen?

Neemt u dan contact op met:
Anke Weber
A.Weber@ijsterk.nl
M 06 – 06 43 54 45 08
of
Arjan Uittenbogaard
A.Uittenbogaard@ijsterk.nl